10 NAJWAŻNIEJSZYCH WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH WYBORU UBRANEK I AKCESORIÓW DLA NIEMOWLĄT

Dla wielu rodziców zaczyna się od podstaw: bezpieczeństwa, ochrony i dobrego samopoczucia, niezależnie od wieku. Nie martw się jednak, Babylette.pl Cię ochroni.

Wybór ubrań dla dziecka może wydawać się trudnym zadaniem, ale jest to dalekie od prawdy. Twoja dziewczynka lub mały chłopiec teraz możesz mieć niepowtarzalny styl, podobnie jak Ty.

Największą i najważniejszą różnicą jest to, że wybierasz ubrania, które będzie nosić Twoje dziecko. Jest również prawdopodobne, że wybierając ubranka dla niemowląt, szukasz trzech rzeczy — łatwości użytkowania, trwałości, oraz ochrony przed warunkami atmosferycznymi w domu i na zewnątrz.

JAK KUPOWAĆ UBRANIA DLA DZIECI

Jak wielu z nas już wie, dzieci mają różne kształty i rozmiary; i mogą szybko rosnąć. Dlatego ma sens, że ubrania dla niemowląt i dzieci być dostępne w szerokiej gamie kolorów i łatwe w użyciu.

Niezależnie od tego, czy się decydujesz na body (śpioszki), Spodnie lub czapki, czy nie byłoby wspaniale, gdyby te ubrania rosły wraz z nimi – przedłużając żywotność strojów, które zdecydujesz się rozszerzyć, gdy Twoje dziecko zacznie rosnąć w ubrania dla maluchów?

Jedynym zadaniem, które może spowolnić twoją decyzję, jest różnorodność, wybór, style ubioru i kolory. Możliwości są nieskończone. Wszystko, co musisz zrobić, to pamiętać o kilku rzeczach.

Oto dziesięć najważniejszych wskazówek dotyczących wyboru ubranek i akcesoriów dla niemowląt.

1. CZY ZNASZ PŁEĆ?

Najlepiej wybrać płeć neutralną odzież i akcesoria. Tak więc, kiedy nadejdzie czas,  upewnij się, że wybrałeś neutralne pod względem płci kolory ubrań.

2. BIAŁE UBRANIA NIE SĄ JUŻ STRASZNE

Nie jest tajemnicą, że dzieci są najbardziej bałaganiarskie. Dlatego wielu rodziców trzyma się z dala od jasnych kolorów – biel nie jest twoim największym wrogiem.

Plamy nie są niemożliwe do usunięcia, gdy ubrania są białe i nie reagują chemicznie, w przeciwieństwie do ubrań kolorowych. Ale jeśli chodzi o białe lub jasne kolory, dodajesz do plamy wybielacza chlorowego i pierzesz ubranka w gorącej 60-stopniowej wodzie.

Biały również dobrze komponuje się z innymi kolorami wybierz style odzieży i akcesoriów do mieszania i dopasowywania najnowszych trendów w modzie dziecięcej.

3. REGULOWANE UBRANIA SĄ TWOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM

Dzieci stale rosną, a noworodki często wyrastają z ubrań w ciągu około miesiąca. Możesz być przyzwyczajony do noszenia tych samych ubrań, które nosiłeś rok temu, ale Twoje dziecko nigdy nie będzie w stanie się w nie dopasować.

Wchodzenie do sklepu ze świadomością, że Twoje dziecko wyrośnie z ubrań w ciągu kilku miesięcy, może być frustrujące, więc szukanie regulowanych ubrań, które rozszerzają się i rosną razem z dzieckiem, pomoże Ci jeszcze bardziej dopasować budżet. Jeśli chodzi o ubrania Twojego dziecka, inteligentne zakupy mogą oznaczać spore oszczędności.

Grawitując w kierunku „Nowości” będzie cię to kosztować więcej.

4. FANTAZYJNE STROJE TO WIELKIE NIE

Nie ma nic złego w fantazyjnych kostiumach, które mogą wydawać się kuszące i urocze, ale znacznie taniej jest ograniczyć je do minimum. Zachowaj stroje znanych marek na specjalne okazje, zamiast tego wybierz neutralne kolory, śpioszki, spodnie i czapki na co dzień dla małego dziecka.

Im prościej go zachować, tym więcej opcji i łatwości będziesz mieć. Fajnie jest ubierać dziecko, ale zawsze upewnij się, że nie wchodzisz do sklepów, spodziewając się wyjścia ze wstążkami i guzikami. Im prostsze są ubrania Twojego dziecka, tym łatwiej będzie o nie dbać i dopasować je do trwalszych ubrań.

5. NIE JESTEM PEWIEN CO DO WIELKOŚCI I DOPASOWANIA

Jeden rozmiar pasuje na wszystkie rozmiary i nie zawsze jest dla każdego, ale nie musisz się martwić.

Niektóre marki oferują ubrania o regulowanych rozmiarach i sprzedają je na podstawie wzrostu. To znacznie ułatwia sprawę, ponieważ pomiar wzrostu dziecka jest znacznie prostszy niż jego ważenie.

6. WYGODA JEST WAŻNIEJSZA NIŻ MODA

Fantazyjne stroje w imię  mody dziecięcej  mogą wydawać się obiecujące, ale pamiętaj, że komfort zawsze jest na pierwszym miejscu. Pamiętaj, aby wybrać miękkie tkaniny. Twoje dziecko może wyglądać uroczo w ubrankach od popularnych marek, ale jeśli materiał jest swędzący lub drapiący, dziecko będzie cały czas płakało, aby wydostać się z ubrania.

Szukaj ubrań ze  szwami i metkami na zewnątrz . Da Ci to możliwość wybrania ubrań z fantazyjnymi falbankami bez obaw o wysypkę lub swędzenie.

7. PAMIĘTAJ O SEZONIE

Zapewnienie ubierania dziecka zgodnie z pogodą ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o wybór ubranek dla wcześniaków, niemowląt i dzieci wrażliwych na zmieniający się klimat.

Najlepszym sposobem wyboru ubranek dla niemowląt jest czytanie etykiet. Aby była w pełni wygodna, ubranka dla dzieci zawierają 50% wiskozy bambusowej i 50% bawełny organicznej. Właściwy wybór zapewnia dziecku chłód latem, ciepło a także odegrać kluczową rolę w trwałości ubrań.

8. HIGIENA JEST NAJWAŻNIEJSZA

Niemowlęta i małe dzieci mają osłabiony układ odpornościowy, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że to, co noszą, jest całkowicie higieniczne. Ciepła woda to jeden z najłatwiejszych sposobów na zdezynfekowanie ubrań.

Znajdź ubranka dla dzieci, które wytrzymają pranie w wysokiej temperaturze. Wybieraj ubrania wykonane z materiału odpornego na działanie żrących chemikaliów, takich jak wybielacze, amoniak czy detergenty zabijające zarazki.

9. WYBIERZ UBRANIA DO PRANIA

Wiele razy wybieramy ubrania, które ładnie wyglądają, ale są niepraktyczne. Te ubrania obejmują te, których nie można prać. Przed zakupem sprawdź metkę i upewnij się, że wszystkie ubrania Twojego dziecka można prać w pralce i ręcznie.

Najlepsze ubrania można prać w 60 stopniach, co jest optymalnym czasem na całkowite zdezynfekowanie ubrań i zapewnienie dziecku bezpiecznej atmosfery.

10. UTRZYMYWANIE PROSTOTY

Fantazyjne ubrania i dodatki mogą wydawać się kuszące, ale złotą zasadą jest prostota. Ten pomysł może uchronić Cię przed problemami związanymi z fantazyjnymi i niewygodnymi ubraniami. Jeśli to wszystko jest dla Ciebie zbyt mylące, oto kilka rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas zakupów ubranek dla dzieci:

  • Szeroka szyjka lub paski na szyi — pomóż dzieciom uniknąć swędzenia w okolicy szyi i eliminuj możliwość, że szyja jest zbyt mała.
  • Zamki oraz zatrzaski z przodu – ubrania z zamki błyskawiczne lub zatrzaski są znacznie wygodniejsze w zakładaniu i zdejmowaniu. Nie musisz się zbytnio martwić, że Twoje dziecko siedzi nieruchomo.
  • Luźne rękawy – są łatwiejsze do zdejmowania i zakładania. Dużo więcej czasu zajmie Ci radzenie sobie z ciasnymi rękawami i mogą być niewygodne dla Twojego dziecka.

DODATKOWA WSKAZÓWKA

Pamiętaj, aby zwracać uwagę na etykiety!

NA ZAKOŃCZENIE

Rodzicielstwo może być trudne, ale dzięki tym informacjom decyzja jaką podejmiesz będzie łatwiejsza. Niezależnie od tego, czy kupujesz odzież dla dziewczynek lub ubrania dla syna, jest to o wiele prostsze niż myślisz. Tak długo, jak pamiętasz o komforcie, higienie i bezpieczeństwie, będziesz mieć spokój, wiedząc, że są wygodne i szczęśliwe. Powyższe wskazówki pomogą Ci rozwiązać wszelkie problemy, jakie możesz napotkać podczas kupowania ubrań dla Twojego maleństwa. Chociaż istnieje wiele wskazówek dotyczących ubranek i akcesoriów dla niemowląt, należy pamiętać, że pomagają one zapobiegać problemom skórnym i dyskomfortow