Gdzie kupić najlepsze ubrania dla niemowląt

Niemowlęta przychodzą na świat z małymi palcami u rąk i nóg, miękkimi policzkami i najdelikatniejszą skórą, jaką można sobie wyobrazić

Niezależnie od tego, czy chodzi o modę, czy o funkcję, ubieranie dziecka może być ekscytującą częścią pierwszego roku i później. Ale co dokładnie sprawia, że ​​ubrania dla dziecka są najlepsze?

Wiele zależy od osobistych preferencji, ale podczas zakupów należy wziąć pod uwagę pewne kwestie. Oto kilka rzeczy, których powinieneś szukać.

Czego szukać w ubrankach Twojego dziecka

Kupując ubrania dla dziecka, weź pod uwagę następujące kwestie:

Pamiętaj: Podstawy są najlepsze. Stroje z dużą ilością guzików, marszczeniami lub innymi dodatkami mogą być urocze, ale mogą nie być praktyczne lub wygodne w codziennym życiu. Zachowaj te niewypały na specjalne okazje i staraj się stworzyć kolekcję kombinezonów, legginsów/spodni i piżam, które są wygodne do jedzenia i spania.

Zważ opcje tkanin. Zobaczysz, że wiele marek odzieży dziecięcej oferuje materiały organiczne. Są one szczególnie dobre dla skóry Twojego dziecka, ponieważ ubrania są zazwyczaj miękkie i wolne od chemikaliów. Bawełna i inne naturalne materiały, takie jak len, są dobrym wyborem, ponieważ nie zatrzymują wilgoci na skórze dziecka.

Funkcja priorytetyzacji. Upewnij się, że ubranka dla niemowląt zapewniają łatwy dostęp dla wielu zmian pieluch. To samo tyczy się zmian na noc — szukaj śpioszków i podkładów, które oferują wygodne (i ciche!) zamki i zatrzaski.

Rozważ neutralne kolory. Ubranka dla niemowląt mogą wystarczyć na więcej niż jedno dziecko. Jeśli planujesz mieć więcej niż jedno dziecko, spróbuj spojrzeć na ubrania, które oferują nadruki lub kolory odpowiednie dla obu płci. To powiedziawszy, tak naprawdę nie ma tu żadnych zasad — różowy jest uroczym kolorem dla dziewczynki lub chłopca.

Kup botki. Jeśli chodzi o buty, miękkie podeszwy są preferowane dla rosnących stóp. Botki są wykonane we wszystkich kolorach, materiałach i wzorach. Najlepsza część? Wiele z nich ma zatrzaski, aby nie odpadły.

Pilnuj swojego budżetu. Łatwo jest przesadzić ze wszystkimi nadrukami i kolorami. Chodzi o to, że nie musisz rozbijać banku, aby stylowo ubrać swoje dziecko. Pamiętaj, aby zaszaleć na kilku kluczowych elementach, ale pamiętaj, że dzieci szybko rosną i noszą ubrania w każdym rozmiarze (0-3 miesiące itd.) tylko przez kilka miesięcy (lub tygodni!) w pierwszym roku.

Kiedy powinieneś zacząć kupować ubranka dla dzieci?

Naprawdę, kiedy tylko chcesz! Zbieranie ubrań przed narodzinami dziecka może być przyjemną czynnością i sposobem na nawiązanie więzi z maluchem.

To powiedziawszy, jeśli Twoje dziecko jeszcze się nie urodziło, nie porzucaj śpiochów wielkości noworodków — niektóre dzieci nigdy nie pasują do rozmiaru „ noworodka ” lub szybko z niego wyrastają.

W rzeczywistości większość rodziców ma o wiele więcej ubrań dla niemowląt, niż może ich użyć! Nie wstydź się przyjmować darów od rodziców starszych dzieci lub przekazywać je innym, gdy Twoje dziecko dorośnie.

Jak wybraliśmy najlepsze marki ubranek dla niemowląt

Skupiliśmy się na wysoko ocenianych markach, które zostały polecone przez rodziców. Poniższe marki są zgodne z naszymi kryteriami, ponieważ są funkcjonalne, wysokiej jakości i oferują szeroką gamę stylów zarówno płciowych, jak i neutralnych pod względem płci.