Ile body niemowlęcych potrzebujesz?

Kiedy po raz pierwszy zaczynasz zakupy dla swojego dziecka, łatwo dać się ponieść emocjom z tym związanym. Zapewne wiesz, że będziesz potrzebować idealnego stroju na powrót do domu , rozciągliwych spodni, t-shirtów z zapięciem w kroku i najbardziej uniwersalnego elementu garderoby ze wszystkich – body niemowlęcego.

Body niemowlęce jest faworytem każdego rodzica i nie bez powodu. Zatrzaski w kroku sprawiają, że zmiana pieluchy jest bardzo prosta i są idealnym, nieskomplikowanym strojem. Co więcej, są one szczególnie pomocne, jeśli chodzi o pielęgnację pępowiny , ważną cechę, którą mogą przeoczyć rodzice.

Ale ile body niemowlęcych naprawdę potrzebujesz? Poniżej pomożemy Ci określić, ile warto kupić, o czym należy pamiętać przy zakupie body niemowlęcych i jakie fasony:

Co każdy rodzic musi wiedzieć przed zakupem body niemowlęcych

Już teraz powiemy Ci, że nie ma prostej odpowiedzi na to, ile body niemowlęcych powinieneś kupić dla swojego noworodka. Każdy rodzic i dziecko jest inne, a liczba body, może zależeć od następujących czynników:

Jak często planujesz prać — czy zmienisz ubranka dziecka po tym, jak? A może po prostu zmienisz ubranka tylko wtedy, gdy zrobi się wyjątkowy bałagan? W zależności od odpowiedzi, rodzic może przebrać pięć body niemowlęcych w ciągu jednego dnia lub potrzebować tylko jednego na każdy dzień tygodnia.

Szybkość zmiany pieluch—Będziesz musiała zmienić body swojego dziecka, jeśli pieluszka pękła lub przeciekła. Jest to bardziej prawdopodobne, jeśli używasz pieluch niskiej jakości, więc upewnij się, że używasz skutecznego systemu pielęgnacyjnego, który jest dobrze dopasowany dla noworodka.

Jak szybko rośnie Twoje dziecko — pamiętaj, że większość noworodków szybko rośnie i szybko wyrośnie ze swoich ubranek, podczas gdy inne mogą zmieścić się w swoich ubraniach przez wiele miesięcy.

Jak widać, istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na to, ile body niemowlęcych potrzebujesz. Tylko upewnij się, że masz dobre pieluchy, które pasują do Twojego dziecka,.

Jeśli masz wysokiej jakości pieluchy, dobrą zasadą jest kupowanie body niemowlęcych w ilości wystarczającej na co najmniej dwie zmiany dziennie . Pamiętaj, że jako nowy rodzic będziesz zmęczony i możesz nie chcieć robić prania tak często, jak planowałeś!

Dodatkowe rzeczy, o których należy pamiętać

Nadszedł czas, aby wybrać się na zakupy po body niemowlęce. Zanim to zrobisz, oto kilka dodatkowych rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę przy zakupie body niemowlęcych dla swojego malucha:

Rozmiary dla niemowląt różnią się w zależności od marki — Podobnie jak w przypadku odzieży dla dorosłych. Wystarczająco trudno jest przewidzieć, czy Twoje dziecko zmieści się w określonych ubraniach, dlatego przed zakupem zapoznaj się z tabelami rozmiarów dla każdej firmy.

Nie ma czegoś takiego jak zbyt wiele body niemowlęcych —w porównaniu z ubraniami, które kupisz swoim dzieciom w późniejszym okresie. Nie tylko zaoszczędzisz sobie trudu robienia prania co drugi dzień, ale możesz również użyć ich jako ściereczki do odbijania, gdy Twoje dziecko z nich wyrośnie.

Chociaż nie chcesz całkowicie polegać na przyjaciołach i rodzinie, którzy zaopatrują Cię w ubrania dla noworodków, możesz wziąć to pod uwagę przy liczbie kupowanych body dla niemowląt.

Dwa niezbędne body dla niemowląt

Przez pierwsze kilka miesięcy body niemowlęce będą podstawą garderoby Twojego noworodka. Nie tylko chcesz, aby twoja mała ślicznotka była szczęśliwa, ale bez wątpienia chcesz również ułatwić sobie życie!

Mając to na uwadze, upewnij się, że kupujesz zarówno modele z krótkim, jak i długim rękawem (jak nasze body z krótkim i długim rękawem marki Babylette ) . Oto kilka naszych najlepszych propozycji dla oczekujących rodziców:

Dodaj trochę koloru i wszechstronności do garderoby swojego dziecka dzięki tym uroczym body Babylette! Idealne dla chłopców lub dziewczynek, te body z krótkim rękawem można łatwo układać warstwami na chłodniejsze miesiące.

Jeśli wiesz, czy masz chłopca czy dziewczynkę, nie zapomnij sprawdzić naszych kolekcji body dla chłopców i dziewczynek. Znajdziesz najsłodsze, najwygodniejsze body niemowlęce dla swojego malucha!

Chociaż jest to prawdopodobnie niezadowalająca odpowiedź, po prostu nie ma ostatecznej liczby, ile body dla niemowląt musisz kupić. Wszystko zależy od rodzica i dziecka.

Niewielu rodziców kiedykolwiek narzekało na zbyt wiele ubranek dla dzieci!