Jak powinna wyglądać szafa mojego dziecka: Skarpetki i kapcie dziecięce

Wszyscy kochają słodkie małe dziecięce stopy i urocze małe dziecięce palce, co prowadzi do następnego tematu tworzenia garderoby Twojego dziecka, czyli skarpetek i kapci dla niemowląt.

Podczas gdy stopy dziecka są tak urocze i pulchne, czasami przykrywanie ich skarpetkami i kapciami jest najlepszym sposobem, aby dziecko było zadowolone.

Zacznijmy od skarpetek dziecięcych. Skarpetki dziecięce są potrzebne, aby zapewnić dziecku ciepło i przytulność, gdy strój Twojego dziecka nie ma stopek lub jeśli jest bardzo zimno, możesz założyć skarpetki do stopek dziecka. Podczas gdy skarpetki dziecięce wydają się nieco mniej ekscytującym tematem, ponieważ skarpetki to skarpetki, pomyśl jeszcze raz. Skarpetki dziecięce przeszły długą drogę!

Możesz dostać to, co nazywam skarpetkami Babylette, które w dzisiejszych czasach zwykle noszą królewskie niemowlęta, które są wysokie do kolan i urocze na każdym rozmiarze niemowlęcia. Jako zwykłe, białe skarpety do kolan, mają w sobie subtelną klasę i zapewniają odpowiedni wygląd.

Budowanie dziecięcej garderoby Skarpetki dziecięce Babylette

Następnie są skarpetki, które wyglądają jak buciki już na stopie Twojego dziecka. To naprawdę strzał w dziesiątkę, gdy Twoje dziecko jest tak małe, że wydaje się, że nie ma butów na nogach lub buty nie są nawet naprawdę potrzebne w tym momencie niemobilnego życia Twojego dziecka. Mogą wyglądać jak mały pantofelek baletowy, mogą wyglądać jak but do przebrania, but do tenisa, but typu converse i wiele więcej. Sklasyfikowałbym je jako „Skarpety eventowe”, ponieważ są po to, by pochwalić się swoim maluchem. Skarpetki eventowe mogą nie tylko wyglądać jak but, ale mieć na sobie kokardkę, pompon, grzechotki, zwierzątka, czy marszczenia.

Wreszcie są kapcie dziecięce. Chociaż kapcie dziecięce nie mają dużego udziału w rynku sprzedaży detalicznej dla dzieci, uważam, że świetnie jest mieć je pod ręką, jeśli Twoje dziecko proponuje spędzić przytulny weekend przy ognisku w domku w górach. Szukając kapci, dobrym pomysłem jest również rozważenie kapci z przyczepnym dnem/podeszwą, aby Twój maluch mógł dotrzeć tam, gdzie powinien.

Podczas gdy świat skarpetek i kapci dla niemowląt naprawdę przeszedł długą drogę w ciągu ostatnich kilku lat, zawsze należy pamiętać, aby sprawdzić wnętrze skarpetek i kapci, aby upewnić się, że nie ma luźnych nitek. Luźne nitki mogą doprowadzić do strasznego uduszenia małych palców u stóp i naprawdę uszkodzić cenną stopę dziecka. Uważam, że lepiej być ostrożnym i sprawdzać wnętrze skarpetek/kapci niż żałować, gdy jest już za późno.

Kup skarpetki i kapcie!

Uwaga na marginesie: wszystkie te urocze pomysły na skarpetki/kapcie są naprawdę miłym akcentem, gdy Twoje dziecko ma na sobie uroczy jednoczęściowy kostium Babylette.