Jak ubrać dziecko w chłodne dni?

Ciepło i przytulność utożsamiamy ze szczęśliwymi maluchami. Ale prawda jest taka, że ​​na zewnątrz są w porządku – o ile są ubrane w odpowiednie zimowe ubrania dla dzieci.

Jak ubrać dziecko zimą

Oczywiście nie jest to bezpieczne, jeśli Twojemu dziecku jest za zimno. Ale nadmierna ubiór może być również niebezpieczny. A kiedy pot ostygnie, będzie im zimniej niż wcześniej. Musisz trafić w dziesiątkę: nie za chłodno, nie za ciepło.

Dokładnie! Oto jak ubrać dziecko zimą i zrobić to dobrze:

Ogólnie rzecz biorąc, dobrym pomysłem jest ubieranie dziecka tak, jak jest ubrane – a następnie dodanie warstwy. Jeśli masz na sobie płaszcz zimowy, zabierz dziecko w kombinezon, lub owiń w kilka koców. Spacer po mieście będzie całkowicie bezpieczny.

Warstwy są twoim przyjacielem. To dobra rada dla dzieci, dorosłych… wszystkich! Ubierz maluszka w kombinezon, a następnie dodaj jednoczęściowy kombinezon ze stopkami lub spodniami oraz bluzkę z długim rękawem ze skarpetkami pod buciki. Jak już wspomniano, jeśli nosisz zewnętrzną warstwę, weź ze sobą również kilka dodatkowych kocyków. W razie potrzeby dodaj lub odejmij.

W drodze. Siedząc w foteliku samochodowym w bardzo zimne dni, ubierz maluszka w jednoczęściowy strój z polaru z długimi rękawami. W razie potrzeby dodaj sweter. Upewnij się, że maluchowi nie jest za ciepło; jeśli tak, zdejmij sweter. Upewnij się, że masz kilka koców na przejście do i z samochodu. Nie używaj fotelików samochodowych ani wózków z dołączonymi śpiworami lub pokrowcami.

Ze względu na ryzyko niezamierzonego uduszenia koce w części sypialnej nie są zalecane. Dzieci z przegrzaniem są również bardziej narażone. Najlepiej ubrać dziecko w jednoczęściowe śpioszki na nogach. Jeśli jest wyjątkowo zimno, wypróbuj bezpieczny kocyk lub śpiwór – ale ponownie sprawdź, czy nie jest mu za ciepło.

Nie pozwól, aby niższe temperatury Cię powstrzymały! Odrobina świeżego powietrza i słońca może być tym, czego oboje potrzebujecie. Przejrzyj naszą ofertę zimowych ubranek dla niemowląt!