Ubranka dla dzieci, które każdy nowy rodzic powinien mieć

Dreszcz związany z zostaniem nowym rodzicem może być zarówno ekscytujący, jak i nieco przytłaczający. Kiedy zbliża się termin porodu, prawdopodobnie zastanawiasz się, czy wybrałaś odpowiednie ubranka dla dzieci, czy Twoja torba na pieluchy jest wystarczająco duża. Nie martw się — każdy nowy rodzic denerwuje się w miesiącach poprzedzających wielki dzień. Tak długo, jak przygotowałeś pokój i kupiłeś różne rodzaje ubranek dla niemowląt, których będziesz potrzebować w pierwszych tygodniach od przyniesienia noworodka do domu, będziesz gotowa do rozpoczęcia rodzicielskiej przygody. Sprawdź tę listę niezbędnych ubrań dla niemowląt, aby upewnić się, że jesteś gotowa na to nowe, ekscytujące doświadczenie.

Jak kupować ubrania dla niemowląt

Wyszukując najlepsze ubranka dla dzieci, pamiętaj, że szukasz rzeczy wygodnych, wszechstronnych i stylowych. Niewiele rzeczy jest bardziej ekscytujących niż wybór garderoby dla Twojego nowego dziecka, ale chcesz mieć pewność, że wybierasz przedmioty, które przetrwają i zapewnią również Twojemu dziecku radość. Gdy zaczniesz kupować ubrania, pamiętaj, że Twoje maleństwo będzie rosło szybciej, niż się spodziewasz. Wyprzedź czas, kupując ubranka dla dzieci zarówno w rozmiarach od zera do trzech miesięcy, jak i od trzech do sześciu miesięcy na wypadek, gdyby Twoje dziecko wyrosło ze swojej garderoby. Kupowanie większego rozmiaru jest zawsze dobrym pomysłem, ponieważ dzieci szybko rosną, a w razie potrzeby zawsze można podwinąć rękawy i spodnie.

Chociaż małe kokardki i ozdoby na ubraniach dla noworodków mogą wyglądać uroczo, zastanów się, jak łatwo dziecko może odłączyć te przedmioty od ubranek dla niemowląt, szczególnie na przedmiotach, które będzie nosić samotnie w łóżeczku. Chcesz mieć pewność, że te elementy dekoracyjne nie stwarzają ryzyka zadławienia. Rodzice mogą nadmiernie martwić się o zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, co jest zrozumiałe, gdy sprowadzasz na świat dziecko – ale nie przesadzaj z tym. Ubranka dla dzieci z uroczymi dodatkami są w porządku, po prostu pamiętaj o cechach, które mogą zostać zerwane i stać się niebezpieczne. Pociągnij wszystkie elementy dekoracyjne, aby upewnić się, że są bezpiecznie przymocowane przed zakupem.

Największą troską przy zakupie ubranek dla niemowląt powinien być komfort dziecka. Chociaż kuszące jest zaopatrzenie się w urocze haftowane sukienki i plisowane spodnie, czasami te cechy mogą być irytujące dla świeżej skóry niemowlaka. Wszystko, co kupisz w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, powinno być miękkie i wygodne. Zastanów się również, jak łatwo usunąć te przedmioty, ponieważ będziesz spędzać dużo czasu na zmianie pieluch.

Body z zatrzaskami to zazwyczaj najłatwiejszy element garderoby do szybkiej zmiany pieluch.

Czego można się spodziewać w ciągu pierwszych kilku miesięcy

Nowi rodzice zawsze komentują, o ile szybciej ich dziecko rośnie, niż się spodziewali, dlatego tak ważne jest kupowanie ubrań w kilku rozmiarach. Koszty ubranek dla niemowląt mogą się sumować w ciągu pierwszych kilku miesięcy ze względu na szybki wzrost dziecka, więc możesz zdecydować się na tańsze produkty, takie jak body marki Babylette. Następnie, gdy Twój nowy pakiet radości będzie się powiększał, możesz zacząć inwestować w droższe, fantazyjne stroje, które przetrwają dłużej. Ponieważ Twoje dziecko szybko wyrasta z ubranek, możesz również rozważyć stworzenie planu, co zrobić ze zbyt małymi ubraniami. Czy spodziewasz się również przyjaciela lub krewnego? Podaruj upominki komuś bliskiemu lub zbadaj lokalne organizacje, które przyjmują darowizny na ubrania dla dzieci, aby pomóc komuś w potrzebie.

Zestawy do domu

Zapewnij swojemu dziecku wielkie powitanie w domu dzięki specjalnemu strojowi na pierwszy dzień w domu. Zestawy Babylette  zawierają wszystko, czego potrzebuje Twój noworodek, w tym body marki Babylette, strój na noc, czapkę i spodnie lub legginsy ze stopkami

Odzież na noc

Jak zapewne się spodziewasz, w pierwszych miesiącach życia noworodek będzie spędzał większość czasu śpiąc, więc kupowanie dużej ilości bielizny nocnej jest dobrym pomysłem, ponieważ Twoje dziecko będzie je dużo nosić w pierwszych miesiącach życia. Nasza linia odzieży dziecięcej Babylette oferuje duży wybór piżam zaprojektowanych dla małych chłopców i dziewczynek. Nasze ubranka na noc mają zakryte stopy, aby zapewnić dziecku ciepło przez całą noc. Nasza bielizna nocna jest tworzona tak, aby była ognioodporna, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Ściereczki i śliniaki

Noworodki mają skłonność do ślinienia się i plucia, więc zaopatrzenie się w te akcesoria jest niezbędne. Brudne pranie szybko się nagromadzi, a przy wszystkich nowych obowiązkach związanych z dzieckiem ostatnią rzeczą, której będziesz chciała, jest codzienne pranie, gdy będziesz starała się nadążyć za bałaganem dziecka. Wybierz śliniaczki, aby Twoje dziecko wyglądało uroczo nawet w najtrudniejszych chwilach!

Topy, spodnie i odzież wierzchnia

Nawet jeśli mieszkasz w regionie, w którym przez większość roku panuje ciepła pogoda, warto mieć pod ręką kurtkę dla niemowląt i odzież wierzchnią, ponieważ noworodki potrzebują pomocy w regulowaniu temperatury ciała. Temperatura ciała Twojego dziecka może szybko rosnąć i spadać wraz z jego wzrostem. Jeśli bierzesz je na zewnątrz nawet na krótki okres czasu, będziemy chcieli owinąć je w koc , lub kurtkę (o ile, oczywiście, jest gorąco na zewnątrz). Babylette oferuje miękkie i wygodne kurtki, w których dziecko łatwo się porusza, a jednocześnie utrzymuje je w cieple.

Buty i skarpety

Nawet jeśli Twoje dziecko nauczy się samodzielnie stać, buty są niezbędne, aby utrzymać ciepło w palcach. Dodatkowo małe buciki mogą skomponować się w uroczy strój. Nasze dłonie i stopy zawierają naczynia krwionośne, które są niezbędne w regulacji temperatury ciała. Jest to jeden z powodów, dla których możesz czuć się gorąco podczas noszenia skarpet w nocy lub odczuwać ochłodę, gdy wysuwasz jedną stopę spod kołdry. Ciała niemowląt nie różnią się. Zakrywanie palców noworodka grubymi dziecięcymi skarpetkami lub bucikami i wygodnymi butami, zwłaszcza gdy wychodzisz na zewnątrz, może pomóc w utrzymaniu prawidłowej temperatury ciała.

Akcesoria

Kiedy dzieci rodzą się po raz pierwszy, standardowo pielęgniarki zakładają czapkę noworodkowi, aby było mu ciepło, ale kiedy przyniesiesz swój cenny ładunek do domu, nie ma potrzeby noszenia czapki na głowie dziecka . W rzeczywistości noszenie czapki przez cały czas może prowadzić do przegrzania. Jeśli zabierasz dziecko na dwór, czapka i para rękawiczek są zdecydowanie niezbędne, aby chronić je przed surową pogodą, której nigdy wcześniej nie doświadczyły. Niemowlęta z pewnością mogą nosić czapki również w pomieszczeniach, ale pamiętaj o tym, jak reagują. Jeśli się denerwują lub jeśli zauważysz, że ich twarz jest czerwona lub robi się bardzo ciepło, natychmiast zdejmij czapkę. Chociaż czapki nie są niezbędnym elementem garderoby dla niemowląt, chyba że, jak wspomniano, jest zima, nadal dobrze jest mieć je pod ręką w sytuacjach, które mogą wymagać dodatkowego ciepła.

Otulacze i koce

Podczas gdy ubranka dla niemowląt są ważnym elementem ubierania noworodka, otulacze i koce są jeszcze ważniejsze w pierwszych kilku miesiącach. Przez cały dzień będziesz chcieć otulać dziecko miękkim kocem, aby było mu wygodnie i ciepło. Za każdym razem, gdy podróżujesz z dzieckiem, zwłaszcza w drodze do domu ze szpitala, dziecko powinno być owinięte kocem. Otulacze to bardzo przydatny przedmiot do kupienia przed urodzeniem dziecka, ponieważ można je łatwo owinąć i zabezpieczyć. Dostępne w wielu uroczych wzorach i kolorach, otulacze i kocyki to jedne z najważniejszych elementów ubranek dla niemowląt.

Zestawy kąpielowe

Czasami pomijane, akcesoria kąpielowe są kolejnym ważnym dodatkiem, którego dziecko będzie potrzebowało po powrocie do domu.

Ekologiczna odzież dla niemowląt

Nasza linia odzieży dziecięcej obejmuje szereg produktów, które są niezbędnymi produktami Babylette, wykonanych z bawełny. Bawełna jest produkowana z bawełny uprawianej przy użyciu określonych technik i metod o mniej inwazyjnym wpływie na środowisko i jest wolna od chemikaliów stosowanych czasami w tradycyjnej odzieży. Wszystkie nasze produkty Babylette wykonane z bawełny posiadają certyfikat, co oznacza, że ​​są wolne od jakichkolwiek szkodliwych chemikaliów i toksyn ze względu na surowe wytyczne, które zapobiegają stosowaniu niektórych pestycydów i innych potencjalnie szkodliwych materiałów.

Kupuj według wzrostu i wagi dziecka

Nierzadko nowi rodzice kupują ubrania dla noworodków wyłącznie w oparciu o wiek dziecka. Wybierając ubrania do zakupu, nie wydawaj zbyt dużo na ubrania dla noworodków, ponieważ Twoje dziecko może już być za duże na te rozmiary. Zamiast tego zaopatrz się w ubrania od zera do sześciu miesięcy, a po urodzeniu możesz określić, czy będziesz musiała kupić więcej ubrań w większym rozmiarze (jeśli wydaje się, że Twoje dziecko szybko rośnie). Nie daj się złapać na rozmiary wiekowe — to tylko wskazówka. Zwróć uwagę na ciało dziecka i kup rozmiary, które do niego pasują.

Wybierz tylko odzież do prania w pralce

Chociaż ubranka dla niemowląt przeznaczone wyłącznie do prania ręcznego mogą być wyjątkowo urocze, jest mało prawdopodobne, abyś miał czas na ręczne pranie nowej odzieży niemowlęcia, gdy już przyniesiesz swój pakiet radości do domu. Obowiązki bycia rodzicem po raz pierwszy mogą być bardzo pochłaniające, zwłaszcza jeśli jest to Twoje pierwsze dziecko. Znalezienie i zakup ubranek dla dzieci, które można bezpiecznie prać w pralce, jest niezbędne, aby zwolnić trochę czasu i zapewnić, że garderoba noworodka jest zawsze czysta i gotowa. Odzież dziecięca Babyllete oferuje każdy rodzaj ubranek, której potrzebuje Twoje dziecko i jest wykonana z wysokiej jakości tkanin, które są bezpieczne.