5 uroczych kompletów wakacyjnych dla niemowląt

Pakowanie się na wycieczkę, gdy masz malucha (lub kilkoro maluszków) może zmienić zadanie w pełnowymiarowy projekt. Jedzenie, zaopatrzenie, ulubione programy pobrane na tablet, jedyny koc, na punkcie którego mają obsesję – może to sprawić, że noc przed wyjazdem będzie szalona. Chociaż nie możemy Ci pomóc, jeśli chodzi o pakowanie ulubionych przekąsek i zabawek wszystkich, możemy pomóc uprościć rzeczy, jeśli chodzi o komplety wakacyjne dla Twojego dziecka. Zapakuj te pięć uroczych kompletów wakacyjnych dla swojej niemowlaka, a będą wygodne i stylowe w samolocie, na plaży i wszędzie pomiędzy nimi!

Komplety ubranek dla niemowląt

Ten wygodny i uroczy komplet dla dzieci to idealna opcja na dni w podróży. Martwisz się o potencjalne wybuchy podczas długiego lotu lub jazdy? Chwyć go w obu kolorach i zapakuj zapasowe spodnie do bagażu podręcznego! Jeśli nie będziesz tego potrzebować, jest to świetna opcja na resztę podróży.

Kombinezon z lnu
To idealny strój typu „wszystko w jednym ” na dzień zwiedzania lub wizyty z rodziną i przyjaciółmi. Niezbyt swobodny, niezbyt szykowny, a do tego jest dostępny w tonach klasycznych neutralnych dodatków! Wystarczy dodać sandały i gotowe.

Romper
Wybierasz się na miły brunch lub kolację? Rompery są idealne na cieplejsze dni, a wiązanie na szyi umożliwia szybką zmianę w kostiumy kąpielowe na basen lub plażę.

Tank z falbaną + koronkowe szorty
Idealne letnie połączenie na dzień w mieście lub spędzanie czasu z rodziną! Wybierz jeden z dwóch kolorów tanków z falbaną – lub zdobądź oba, aby uzyskać niekończące się kombinacje strojów. Koronkowe szorty na lato!

Romper ananasowy
Czy jest coś, co mówi „letnie wakacje” lepiej niż uroczy nadruk z ananasem? Wygodny, bawełniany kombinezon świetnie nadaje się na dni na plaży i jest wyposażony w zatrzaski na pieluchy, które ułatwiają zmianę w podróży.

Nie zapomnij o akcesoriach!
Zależy nam na prostocie, jeśli chodzi o stroje wakacyjne dla Twojego dziecka. Ale jeśli chcesz dodać coś ekstra, zapakuj kilka uroczych akcesoriów! Sandały, klipsy do smoczka, kokardki i czapki przeciwsłoneczne to stylowe i funkcjonalne sposoby na zmianę rzeczy bez dodatkowego pakowania i wysiłku.