Neutralne pod względem płci kolory ubrań dla niemowląt

Więc kupujesz ubranka dla dzieci neutralne pod względem płci. Niezależnie od tego, czy Ty (lub ukochana osoba) czekasz, aby dowiedzieć się o płci, chcesz ubranka, które są wystarczająco uniwersalne, aby mogły nosić przyszłe dzieci, czy po prostu wolisz bardziej neutralną paletę, może być trudno myśleć poza „różowym lub niebieskim”. Na szczęście dzisiejsze opcje kolorystyczne ubrań neutralnych pod względem płci wykraczają daleko poza żółty i zielony. Oto kilka neutralnych pod względem płci kolorów ubrań dla niemowląt do rozważenia.

Biały lub kremowy
Nie możesz się pomylić z klasycznym białym lub kremowym odcieniem – pamiętaj tylko, aby mieć pod ręką dobry odplamiacz!

Czarny i szary
Chociaż nie są to tradycyjne kolory dla niemowląt, czerń i szarość są świetnymi neutralnymi kolorami, które można łatwo mieszać i dopasowywać do różnych strojów.

Beż lub Brąz
Podczas gdy mówimy o prawdziwych neutralnych barwach, nie bój się dorzucić również odcieni brązu! To kolejny łatwy do dopasowania odcień, który uzupełnia wszystkie modne stonowane i ziemiste odcienie, które są popularne w dzisiejszych butikowych ubraniach dla dzieci.

Szałwia, oliwka lub zieleń
Jeśli chcesz dodać więcej koloru do miksu, prawie każdy odcień zieleni jest bezpiecznym zakładem. Szałwia, oliwka i zieleń są modne, ale nie można się pomylić ze szmaragdem lub pastelami.

Niebieski, Granatowy i Kobaltowy
Niebieski zdecydowanie nie jest tylko dla chłopców! Każdy odcień niebieskiego będzie uroczy dla twojego dziecka i jest to kolejny kolor, który dobrze współgra z wieloma innymi odcieniami.

Musztarda, Miód i Imbir
Obecnie dostępnych jest wiele innych zabawnych, ciepłych odcieni z wielu linii ubranek dla niemowląt, od odcieni złota i imbiru po spalone odcienie pomarańczy i miodu. Są równie urocze dla dziewczynek i chłopców i stanowią zabawne mieszanie i dopasowywanie strojów, gdy chcesz coś zmienić.