Pajacyki vs Body: Co to są śpioszki dla niemowląt z bawełny?

Czy kiedykolwiek zauważyłaś najładniejszy jednoczęściowy strój dla niemowląt w mediach społecznościowych lub miałeś na myśli określony wygląd, ale kiedy idziesz to sprawdzić, nie masz pojęcia, jak to nazwać? Pajacyki, śpioszki, body, kombinezony dla dzieci, Śpioszki dla niemowląt z bawełny – to jednoczęściowe ubranka dla niemowląt, więc co za różnica?

Co to jest kombinezon lub body?
Onesies i body to terminy używane zamiennie. Pomyśl o tych elementach jako o „warstwie podstawowej”. Onesies lub body zazwyczaj odnoszą się do jednoczęściowej odzieży dziecięcej z otworami na nogawki (podobnym stylem do jednoczęściowego kostiumu kąpielowego), zatrzaskami na pieluszkę w kroku dla łatwej zmiany i krótkimi rękawami, chociaż niektóre mają długie rękawy lub są bez rękawów . Te elementy wydają się być bardziej podstawowe i praktyczne, wykonane z wygodnych materiałów i nielicznych ozdób (choć można je znaleźć w prawie każdym stylu).

Co to są śpioszki dla niemowląt?
Romper zwykle odnosi się do jednoczęściowej odzieży dziecięcej, która ma długie rękawy, długie nogawki lub oba te elementy, aby zapewnić dziecku większą osłonę. Jednak w zależności od sklepu, romper może być czasami używany zamiennie z określeniem onesies lub body. Pajacyki są zwykle krokiem naprzód w stylu i „fantazji”, często zawierają bardziej modne tkaniny, detale lub ozdoby niż podstawowy kombinezon.

Śpioszki dla niemowląt to jednoczęściowe ubranie niemowlęce przeznaczone do spania. Są one zazwyczaj z długimi rękawami i całkowicie zakrywają nogi – czasami nawet zakrywają stopę, aby zapewnić dodatkowe ciepło! Śpiwory dostępne są w różnych fasonach (zamek błyskawiczny, zatrzaski, stopki) i tkaninach (bawełna, polar) dostosowanych do Twoich potrzeb i pory roku.